Geri Dön

Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgula - 16 Mayıs 2020

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Bu akşam gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi sona erdi. Peki Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında hangi numaralar kazandırdı? İşte 16 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgula - 16 Mayıs 2020

Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi için heyecan dorukta. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Sayısal Loto çekilişi saat kaçta başlayacak, sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte Sayısal Loto oynayanların merak ettiği bilgiler...

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

28 - 30 - 40 - 45 - 46 - 47

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sayısal Loto

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 rakamları arasında 6, 5, 4 ve 3 sayıyı doğru tahmin etmesiyle kazandığı bir şans oyunudur.

Sayısal Loto çekilişleri, bu oyun için özel olarak hazırlanan çekiliş küreleri kullanılarak numaraların çekilmesiyle yapılmaktadır. Yapılan çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği günlerde ve saatlerde düzenli olarak yapılmaktadır.

Eğer çekiliş haftasında hiç kimse 6 rakamı doğru tahmin edemezse, büyük ikramiye katlanarak haftaya devreder.

İkramiye kuponlarına herhangi bir ikramiyenin isabet etmesi durumunda talihli kişi, kazandığı ikramiyeyi yetkili bayi ve şubelerden alabilmektedir. Talihli kişi, çekiliş tarihinin üzerinden 1 yıl geçerse ve ikramiyesini almaz ise, ikramiye zaman aşımına uğrar.

İkramiye kazanan kuponlarda herhangi bir tahrif, yırtılma, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş veya sahte biletlere ikramiye ödenmez. Kazanan bir bilete ikramiye ödemesi yapılması için biletin barkot numarası, çekilen sayıları, bilet güvenlik numarası ve arka yüzde yer alan bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekmektedir.

Sayısal Loto'da 3 ve 4 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri yetkili loto bayileri ve şubelerinden, 5 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri loto bayileri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden ve 6 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenmektedir.

Bakan Berat Albayrak'tan Halkbank paylaşımıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, resmi Twitter hesabından Halkbank'a teşekkür etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber