Geri Dön

Sayısal Loto çekilişi ne zaman? Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılmak isteyen vatandaşlar, çekiliş hakkında bilgi almak arayışa geçti. Artık haftada üç gün çekilişi yapılacak olan Çılgın Sayısal Loto'nun günleri belirlendi. Peki Sayısal Loto çekilişi ne zaman, hangi günler? Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Sayısal Loto çekilişi ne zaman? Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecan dorukta. Çılgın Sayısal Loto oynayarak şansını denemek isteyenler hem internet üzerinden hem de bayiilerden çekilişe katılabilir. Çılgın Sayısal Loto çekilişinin hangi günler yapılacağını öğrenmek isteyenler için hem çekiliş günlerini hem de çekiliş saatlerini haberimize ekledik. Peki Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? İşte çekiliş hakkında bilinmesi gerekenler...

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ GÜNLER?

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

'Sen Seç!' ÖZELLİĞİ

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

'Sistem Oyunu' ÖZELLİĞİ

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

TIKLA ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNA

Erzincan’da ‘Avanak Apti’ filmi gerçek oldu, caddeye para saçtıKemal Sunal'ın ‘Avanak Apti’ filmi Erzincan’da gerçek oldu. Kent merkezinde bulunan kafenin 2. katında oturan bir kişi sinirlenip yüklü miktarda parayı havadan yere saçtı. Adeta gökten yağan paraları vatandaşlar toplamak için birbirleriyle yarıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber