Geri Dön
GündemSayısal Loto çekilişi saat kaçta? 26 Ekim Sayısal Loto sonuçları...

Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 26 Ekim Sayısal Loto sonuçları...

Sayısal Loto çekilişi için heyecan dorukta. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamları çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu akşamki çekilişi saat kaçta yapılacak? Çarşamba akşamı yapılan çekilişte 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devir etmişti...

Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 26 Ekim Sayısal Loto sonuçları...

Milli Piyango İdaresi tarafından haftada iki kez gerçekleştirilen Sayısal Loto'da bu akşam ikinci çekiliş yapılacak. Çarşamba akşamı yapılan çekilişte 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 282 bin 530 liralık ikramiye devir etmişti. Bu akşam 6 bilen çıkacak mı merak konusu.

26 EKİM SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA YAPILACAK?

Milli Piyango İdaresi resmi internet sitesinde canlı olarak yayınlanacak Sayısal Loto çekilişi 21.15'te canlı olarak yayınlanacak.

Çekiliş sonuçları açıklandığında şanslı numaraları haberimizde görebileceksiniz.

Rusya'dan ilk turist kafilesi Antalya'ya geldiRusya'nın 2 aydır uyguladığı uçuş kısıtlamasının ardından ilk turist kafilesi, bugün "turizmin başkenti" Antalya'ya geldi.Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Rusya tarafından Türkiye'ye yönelik 15 Nisan'da başlatılan uçuş kısıtlaması, 22 Haziran itibarıyla sona erdi. 2 aylık bir aradan sonra Rus turistler yeniden Türkiye'ye ve Antalya'ya gelmeye başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet