Geri Dön
GündemSayısal Loto çekiliş sonuçları! 4 Nisan Sayısal sonuçları...İşte kazandıran numaralar

Sayısal Loto çekiliş sonuçları! 4 Nisan Sayısal sonuçları...İşte kazandıran numaralar

Sayısal Loto çekilişi için heyecan sona erdi. 4 Nisan Sayısal Loto çekilişi 21:15'de başladı ve kazandıran numaralar açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını haberimizde derledik. İşte 4 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları! 4 Nisan Sayısal sonuçları...İşte kazandıran numaralar

Çarşamba ve Cumartesi akşamları yapılan Sayısal Loto çekilişi için gerçekleşti. 1311. haftasında olan Sayısal Loto çekilişi için heyecanlanan vatandaşlar, çekiliş anı için sabırsızlanıyordu. MPİ resmi internet sitesi üzerinde canlı yayınlanan Sayısal Loto çekiliş sonuçları için merak edilenler haberimizde...

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI

5 - 14 - 25 - 27 - 46 - 49

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sayısal Loto

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 rakamları arasında 6, 5, 4 ve 3 sayıyı doğru tahmin etmesiyle kazandığı bir şans oyunudur.

Sayısal Loto çekilişleri, bu oyun için özel olarak hazırlanan çekiliş küreleri kullanılarak numaraların çekilmesiyle yapılmaktadır. Yapılan çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği günlerde ve saatlerde düzenli olarak yapılmaktadır.

Eğer çekiliş haftasında hiç kimse 6 rakamı doğru tahmin edemezse, büyük ikramiye katlanarak haftaya devreder.

İkramiye kuponlarına herhangi bir ikramiyenin isabet etmesi durumunda talihli kişi, kazandığı ikramiyeyi yetkili bayi ve şubelerden alabilmektedir. Talihli kişi, çekiliş tarihinin üzerinden 1 yıl geçerse ve ikramiyesini almaz ise, ikramiye zaman aşımına uğrar.

İkramiye kazanan kuponlarda herhangi bir tahrif, yırtılma, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş veya sahte biletlere ikramiye ödenmez. Kazanan bir bilete ikramiye ödemesi yapılması için biletin barkot numarası, çekilen sayıları, bilet güvenlik numarası ve arka yüzde yer alan bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekmektedir.

Sayısal Loto'da 3 ve 4 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri yetkili loto bayileri ve şubelerinden, 5 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri loto bayileri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden ve 6 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenmektedir.

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bahtsız driftçiye polis sürpriziAntalya'nın Manavgat ilçesinde Şahin marka aracıyla drift yapan genç hayatının talihsizliğini yaşadı. Yolun ortasında drift yaparken bir anda karşısında trafik polisi ekip otosunu görünce kaçmak isteyen sürücü kısa süren kovalamaca sonunda yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler