Geri Dön

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 30 Mayıs 2020 Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 30 Mayıs 2020 Cumartesi günü yapılaan Sayısal Loto çekilişi için heyecan sona erdi. Peki Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 30 Mayıs 2020 Sayısal Loto sonuçları

Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılan Sayısal Loto çekilişi için heyecan dorukta. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi canlı yayın ile izlenebilecek. Peki Sayısal Loto çekilişi saat kaçta başlayacak? Sayısal Loto çekiliş sonuçları ne zaman açıklanır? İşte 30 Mayısa Sayısla Loto çekilişi hakkında bilinmesi gerekenler...

 

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONULARI 

12 - 15 - 18 - 28 - 43 - 44

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sayısal Loto

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 rakamları arasında 6, 5, 4 ve 3 sayıyı doğru tahmin etmesiyle kazandığı bir şans oyunudur.

Sayısal Loto çekilişleri, bu oyun için özel olarak hazırlanan çekiliş küreleri kullanılarak numaraların çekilmesiyle yapılmaktadır. Yapılan çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği günlerde ve saatlerde düzenli olarak yapılmaktadır.

Eğer çekiliş haftasında hiç kimse 6 rakamı doğru tahmin edemezse, büyük ikramiye katlanarak haftaya devreder.

İkramiye kuponlarına herhangi bir ikramiyenin isabet etmesi durumunda talihli kişi, kazandığı ikramiyeyi yetkili bayi ve şubelerden alabilmektedir. Talihli kişi, çekiliş tarihinin üzerinden 1 yıl geçerse ve ikramiyesini almaz ise, ikramiye zaman aşımına uğrar.

İkramiye kazanan kuponlarda herhangi bir tahrif, yırtılma, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş veya sahte biletlere ikramiye ödenmez. Kazanan bir bilete ikramiye ödemesi yapılması için biletin barkot numarası, çekilen sayıları, bilet güvenlik numarası ve arka yüzde yer alan bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekmektedir.

Sayısal Loto'da 3 ve 4 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri yetkili loto bayileri ve şubelerinden, 5 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri loto bayileri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden ve 6 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenmektedir.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Azerbaycan'a destek mesajıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırısına ilişkin, Azerbaycan Ulusal Marşı ve İstiklal Marşı videosunu paylaşarak "Can Azerbaycan'a canımız feda" mesajını paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber