Geri Dön
GündemSayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte bu hafta düşen numaralar...

Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte bu hafta düşen numaralar...

Haftanın iki günü çekilen Sayısal Loto'nun 1334. çekilişi gerçekleşti. 24 Haziran Sayısal Loto çekilişinde düşen numaralar 6-10-30-36-43-46-şeklindeydi.

Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte bu hafta düşen numaralar...

Sayısal Loto'da geçen hafta düşen numaraların ardından büyük ikramiyeyi Ankara Çankaya'dan 1 kişi bilmişti. Bu hafta Sayısal Loto'nun 1334. çekilişi yapıldı. 24 Haziran çekilişinde 6-10-30-36-43-46 numaraları düştü.

Sonuçlara göre 6 şanslı numarayı bilen olmadı ve büyük ikramiye devretti. 1.117.339,54 TL gelecek çekilişte sahibini arayacak.

Sayısal Loto sonuçları açıklandı İşte bu hafta düşen numaralar...

OYUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

AA editörü İsrail polisi tarafından plastik mermiyle vurulduAA’nın Ortadoğu Editörü , İsrail polisinin müdahalesinde bacağından plastik mermiyle vuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet