Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları! 25 Eylül 2021 Cumartesi sonucu

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları! 25 Eylül 2021 Cumartesi sonucu

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Devreden büyük ikramiye 65 Milyon 789 bin 144 TL oldu. İşte 25 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçlarında kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları! 25 Eylül 2021 Cumartesi sonucu

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı.. 25 Eylül 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -4-22-24-27-72-77- ve joker:32 oldu.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİNE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

25 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI BELLİ OLDU

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 25 Eylül 2021 Cumartesi sonucu


ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sarıyer'deki para dolu valiz olayı taksicilerin oyunu çıktıİstanbul'da bindiği takside içinde yaklaşık 1 milyon 800 bin lira değerinde para bulunan valizi unuttuğu ve bu valizin taksi durağı işleten Orhan Aydoğdu tarafından bulunarak kendisine teslim edildiği iddia edilmişti. Aydoğdu, kameraların karşısına geçerek 'Parasını bulduğumuz için bize bir miktar para teklif etti ama kabul etmedik, isterse çıkıp kameraların karşısında kendisi de söyleyebilir' demişti. İşte o iddiaların odağındaki Necip Y. konuşarak "O videonun böyle bir amaçla kullanıldığını tahmin etsem buna asla müsaade etmezdim" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler