Geri Dön

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 11 Mart Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Binlerce vatandaş tarafından umut kapısı olarak görülen Sayısal Loto'nun 1304. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Sayısal Loto çekilişinde hangi numaraların kazandırdığını araştırmaya devam ediyor. Peki Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı?

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 11 Mart Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Sayısal Loto'nun 1304. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. 6 bilen çıkmayınca Sayısal Loto'da ilk devir gerçekleşti. Peki Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı?

Sayısal Loto çekilişinde altı bilen çıkmayınca 1.204.798,74 TL tutarındaki büyük ikramiye Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan çekilişe devretti. Sayısal Loto çekilişinde 5 bilen 70 kişi 6.886,70 TL, 4 bilen 3.946 kişi 91,85 TL ve son olarak 3 bilen 75.210 kişi 12,80 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. İşte Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİNDE HANGİ NUMARALAR KAZANDIRDI?

 

New York'ta mağazalar yağmaya karşı vitrinlerini plakalarla kapattıABD'de yeni tip corona virüs (covid-19) salgının merkezi haline gelen New York'ta ünlü markalar, mağaza vitrinlerini, yağma ihtimaline karşı tahta plaka ve kalaslarla kapattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber