Geri Dön
GündemSeda Sayan'la Yemekteyiz kim birinci oldu? Kim kazandı? (10 Ocak)

Seda Sayan'la Yemekteyiz kim birinci oldu? Kim kazandı? (10 Ocak)

Seda Sayan'la Yemekteyiz'de her cuma olduğu gibi hafta finaline gelindi. Bu hafta Tuğba Yılmaz, Rabia Zeynep Işık, Turgut Bebek, Polina Kuvvetli, ve Ayşe Sabah yarıştı. Peki, Seda Sayan'la Yemekteyiz kim birinci oldu? Kim kazandı?

Seda Sayan'la Yemekteyiz kim birinci oldu? Kim kazandı? (10 Ocak)

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu akşam hafta finali vardı. Yarışmacıların ve Seda Sayan'ın verdiği puanlar sonrası sıralama az önce şekillendi. Şimdi programın sıkı takipçileri "Seda Sayan ile Yemekteyiz'i kim kazandı? Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim birinci oldu?" sorularına yanıt arıyor.

SEDA SAYAN'LA YEMEKTEYİZ KİM KAZANDI?

Seda Sayan'la Yemekteyiz'de kazanan belli oldu. Haftanın 5'incisi Turgut oldu. Polina 4. olurken Tuğba 3. seçildi. Birinci ise Seda Sayan'dan aldığı 9 puanla Zeynep Hanım oldu.

GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Seda Sayan ile Yemekteyiz'in geçen hafta kazananı Seda Sayan'dan aldığı 8 puanla Ezgi Hanım oldu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
THY yolcularını meme kanseri konusunda bilgilendiriyorMisafirlerinin seyahat sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutan bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları 15 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği 160 uçuşta meme kanseri riskine dikkat çekecek. Kabin ekiplerinin pembe kurdele takacağı ve özel anons ile yolcuların bilgilendirileceği uçuşların ilki İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler