Geri Dön

Sefirin Kızı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sancar, gerçeği öğreniyor

Sefirin Kızı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. STAR TV'de ekrana gelen Sefirin Kızı yeni bölümünde Sancar, Akın'ın Nare'ye saldırdığı videoyu izliyor. Nare ve Gediz, Sancar'ın elini kana bulamasından oldukça korkuyor. Peki Sancar, Akın'a ne yapacak? İşte Sefirin Kızı 10. yeni bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sancar, gerçeği öğreniyor

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sefirin Kızı yeni bölümüyle 24 Şubat 2020 Pazartesi yayınlanacak. Peki Sefirin Kızı yeni bölümünde neler olacak? İşte Sefirin Kızı 10. yeni bölüm fragmanı...

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Akın’a sırf Nare’yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen sadıcının, o pisliğin adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye döner. Hırsını Sancar’ı yumruklayarak çıkarır. Sancar ise Gediz’in yumruklarına karşılık vermez, cezasına razı olur. Ama köstebek olduğuna emin olduğu Müge’nin peşine düşmekten de geri kalmaz. Tabii ki Gediz’den gizleyerek.

Aynı anlarda Nare de Gediz’den gizli Müge’nin peşindedir, o da Müge’ye Akın’ın gerçek yüzünü göstermeye çalışmaktadır. Farklı amaçlarla aynı hedefin peşine düşen Sancar’la Nare’nin yolları, aynı videoda kesişecektir. Güven Bey’in telefonundaki bu videoda, Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri vardır.

 SEFİRİN KIZI 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesinin yolunu Bakanlık yapacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Cumhurbaşkanı'mızın talimatıyla açılışı mayısa çekilen Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesinin yolları Bakanlığımızca yapılacak" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber