Geri Dön

Sefirin Kızı 11. bölüm fragmanı... Sefirin Kızı'nın 10. bölümü izleme linki

Sefirin Kızı 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Nare Sancar için endişeli... Sancar'ın her şeyi öğrenmesi Nare'yi korkutuyor.

Sefirin Kızı 11. bölüm fragmanı... Sefirin Kızı'nın 10. bölümü izleme linki

Sefirin Kızı 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Sefirin Kızı yeni bölümde Nare Sancar'ın her şeyi öğrenmesinden korkuyor. Akın tedirgin... Sancar baygın halde yerde... Şimdi neler olacak?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sancar gerçekleri tek başına bulacağı bir yola girer. Oyunun körebesi olmaktan sıkılmıştır. Gözlerindeki bağı atacaktır. Göreceklerine hazır değildir ama bu yoldan dönüşü de yoktur.

Nare ise yıllar önce gerçekleri yüzüne bağırdığı Sancar’ı, şimdi aynı gerçeklerden korumaya çalışmaktadır. Babası Güven, Akın’ın yerini söylemek için büyük bir para karşılığı Sancar’la anlaşmak üzeredir. Nare’nin tek çaresi, babasının Akın için düzenlediği bu müzayedeye Gediz’in de katılmasını sağlamaktır. Gediz ise kartları yeniden dağıtır ve müzayedeye yeni bir soluk getirir.

Komplekslerinin altında ezilen Yahya’nın Halisefe’yi kurtarmak için attığı adımlar en çok Sancar’ı köşeye sıkıştırır. Sancar’ın, annesiyle Sefirin Kızı arasında bir seçim yapması lazımdır. Bu seçimi onun için Elvan yapacaktır.

SEFİRİN KIZI 10. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

KKTC'den gelen 332 kişi Karaman'da yurda yerleştirildiKKTC'den gelen 332 kişi, yeni tip corona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında Karaman'da Kredi Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı yurda yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber