Geri Dön
GündemSefirin Kızı 11. yeni bölüm fragmanı yayında! Sefirin Kızı 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 11. yeni bölüm fragmanı yayında! Sefirin Kızı 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 10. son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin son bölümünde Yahya’nın Halisefe’yi kurtarmak için attığı adımlar en çok Sancar’ı köşeye sıkıştırdı ve izleyenlere oldukça heyecanlı anlar yaşattı. İşte sevilen dizi Sefirin Kızı 11. yeni bölüm fragmanı ve 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı sorusunun cevabı...

Sefirin Kızı 11. yeni bölüm fragmanı yayında! Sefirin Kızı 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı?

SEFİRİN KIZI 10. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sancar gerçekleri tek başına bulacağı bir yola girer. Oyunun körebesi olmaktan sıkılmıştır. Gözlerindeki bağı atacaktır. Göreceklerine hazır değildir ama bu yoldan dönüşü de yoktur. Nare ise yıllar önce gerçekleri yüzüne bağırdığı Sancar’ı, şimdi aynı gerçeklerden korumaya çalışmaktadır. Babası Güven, Akın’ın yerini söylemek için büyük bir para karşılığı Sancar’la anlaşmak üzeredir. Nare’nin tek çaresi, babasının Akın için düzenlediği bu müzayedeye Gediz’in de katılmasını sağlamaktır. Gediz ise kartları yeniden dağıtır ve müzayedeye yeni bir soluk getirir. Komplekslerinin altında ezilen Yahya’nın Halisefe’yi kurtarmak için attığı adımlar en çok Sancar’ı köşeye sıkıştırır. Sancar’ın, annesiyle Sefirin Kızı arasında bir seçim yapması lazımdır. Bu seçimi onun için Elvan yapacaktır.

SEFİRİN KIZI 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANISEFİRİN KIZI 10. SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

Sefirin Kızı 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

 

Marmaris'teki orman yangınında mahalle sakinleri denizden botlarla tahliye edildiMuğla'nın Marmaris ilçesindeki orman yangınında rüzgarın şiddetini arttırmasıyla alevlerin bazı evlerin bahçelerine kadar ulaşması ve Hisarönü ile Bozburun arasındaki kara yolunun ulaşıma kapanması nedeniyle mahalle sakinleri denizden botlarla tahliye edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet