Geri Dön

Sefirin Kızı 11. yeni bölüm fragmanı yayında! Sefirin Kızı 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 10. son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin son bölümünde Yahya’nın Halisefe’yi kurtarmak için attığı adımlar en çok Sancar’ı köşeye sıkıştırdı ve izleyenlere oldukça heyecanlı anlar yaşattı. İşte sevilen dizi Sefirin Kızı 11. yeni bölüm fragmanı ve 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı sorusunun cevabı...

Sefirin Kızı 11. yeni bölüm fragmanı yayında! Sefirin Kızı 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı?

SEFİRİN KIZI 10. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sancar gerçekleri tek başına bulacağı bir yola girer. Oyunun körebesi olmaktan sıkılmıştır. Gözlerindeki bağı atacaktır. Göreceklerine hazır değildir ama bu yoldan dönüşü de yoktur. Nare ise yıllar önce gerçekleri yüzüne bağırdığı Sancar’ı, şimdi aynı gerçeklerden korumaya çalışmaktadır. Babası Güven, Akın’ın yerini söylemek için büyük bir para karşılığı Sancar’la anlaşmak üzeredir. Nare’nin tek çaresi, babasının Akın için düzenlediği bu müzayedeye Gediz’in de katılmasını sağlamaktır. Gediz ise kartları yeniden dağıtır ve müzayedeye yeni bir soluk getirir. Komplekslerinin altında ezilen Yahya’nın Halisefe’yi kurtarmak için attığı adımlar en çok Sancar’ı köşeye sıkıştırır. Sancar’ın, annesiyle Sefirin Kızı arasında bir seçim yapması lazımdır. Bu seçimi onun için Elvan yapacaktır.

SEFİRİN KIZI 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANISEFİRİN KIZI 10. SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

Sefirin Kızı 10. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

 

MSB'den 'sosyal mesafe' videosuMilli Savunma Bakanlığı'nca Mehmetçiğin koronavirüsle mücadele kapsamında, dinlenme alanlarında sosyal mesafe kuralına dikkat ettiğine ilişkin video paylaşıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber