Geri Dön

Sefirin Kızı 1. bölüm izle... Sefirin Kızı 2. yeni bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı 1. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ün başrolünü paylaştığı dizinin ilk bölümünün ardından ikinci bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar...

Sefirin Kızı 1. bölüm izle... Sefirin Kızı 2. yeni bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı 1. bölüm dün akşam seyirciyle buluştu. Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar ile daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare'nin hiyayesini konu alan proje ilgiyle izlenirken dizinin ilk bölümün ardından ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Nare, Sancar'ın evine geldiğinde Sancar'ın annesinin hışmına uğruyor. Melek'in ikiliden alınması ise şok etkisi yaratıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

SEFİRİN KIZI 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİ TIKLAYINIZ

Gebze'de yolcu otobüsü devrildiKocaeli’nin Gebze ilçesi TEM Otoyolu’nda yolcu otobüsü devrildi. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber