Geri Dön

Sefirin Kızı 4. bölüm bu akşam yayınlanacak mı? 6 Ocak Star TV yayın akışı

Sefirin Kızı dizisi Star TV ekranında yayınlanmaya devam ediyor. 4. bölüm fragmanı yayınlanan Sefirin Kızı dizisi yeni bölümde Nare ve Sancar kızlarını dedesi Güven'in elinden kurtarıp Türkiye'ye dönmüştür. Sancar eve döndüğünde karısı Menekşe'nin annesinin evine gittiğini öğrenince soluğu Menekşe'nin kapısında alır. Menekşe aldığı söz ile Sancar Efe ile geri dönmeyi kabul eder. Sancar ve Menekşe'nin arasında yaşananlar Nare'nin kulağına gider ve ortalık bir anda karışır. Öte yandan Gediz'in Nare'ye olan aşkını Sancar'a itiraf etmesi yeni bir krize yol açacaktır. Peki Sefirin Kızı bu akşam 4. yeni bölüm ile ekrana gelecek mi?

Sefirin Kızı 4. bölüm bu akşam yayınlanacak mı? 6 Ocak Star TV yayın akışı

Sefirin Kızı dizisi yeni bölümleri ile Star TV ekranında yayınlanmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinde 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 4. yeni bölümde Sancar karısı Menekşe'yi verdiği söz ile geri döndürmeyi başarmıştır. Nare, Menekşe ve Sancar arasında yaşananlar duymuş ve bu durumdan oldukça rahatsız olmuştur. Nare'nin bulundukları ilden gitmesini isteyen Sancar beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Öte yandan Nare'ye olan ilgisi her geçen gün artan Gediz, Sancar ile bir kez daha karşı karşıya gelecek ve Nare'ye olan aşkını herkesin içinde haykıracaktır. İki dostun arası yaşanan bu olayın ardından darmadağın olacaktır. Peki Sefirin Kızı dizisi bu akşam 4. bölüm ile ekrana gelecek mi?

SEFİRİN KIZI DİZİSİ 4. BÖLÜM BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Sefirin Kızı bu akşam özel bölüm ile ekrana gelecek. Dizinin 4. yeni bölüm ile 13 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

STAR TV 6 OCAK YAYIN AKIŞI

20:00 Sefirin Kızı Özel bölüm

00:15 Çember

 SEFİRİN KIZI 4. BÖLÜM FRAGMANI

Bakan Berat Albayrak paylaştı! 'Daima yanındayız'Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından #ÇiftçimizMilliDeğerimiz etiketiyle paylaşımda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber