Geri Dön

Sefirin Kızı 4. yeni bölüm fragman! Gediz - Sancar tartışması büyüyor! Sefirin Kızı nerede çekiliyor?

Sefirin Kızı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. STAR TV'de ekrana gelen Sefirin Kızı 4. yeni bölümden iki fragman paylaştı. Sefirin Kızı yeni bölümünde Gediz - Sancar tartışması büyürken, Gediz2i zor bir seçim bekliyor. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanları izleyenleri meraklandırdı. İşte Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Sefirin Kızı 4. yeni bölüm fragman! Gediz - Sancar tartışması büyüyor! Sefirin Kızı nerede çekiliyor?

Pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de ekrana gelecek. Peki Sefirin Kızı yeni bölümünde neler olacak? Sancar - Nare aşkındaki gelişmeler neler? Gediz, dostu ve duyguları arasında nasıl bir karar alacak? Heyecanla beklenen Sefirin Kızı yeni bölümüyle bu akşam yayınlanacak.

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sancar’ın Menekşe’yle eve gittiğini öğrenen Nare, bir zamanlar nikah defterleri olan zeytin ağacından siler destanı. Bundan sonra Sancar’ın Nare’si yoktur, sadece Nare vardır.

Nare artık sadece kızının annesi olacak, Sancar’la ortak kızları dışındaki her türlü bağı reddedecek, yalan bir destanı yaşamak yerine kızıyla masal gibi bir hayat kuracaktır.

Ama Nare’nin önünde büyük bir engel vardır. Çalışmasını da, ev tutmasını da istemeyen, ona bakacağını söyleyen Sancar... Nare Sancar’a meydan okurken, bu savaşta Gediz’den yardım ister. Nare’nin yaralarının ne kadar derin olduğunu öğrendiğinde Gediz’i zor bir seçim beklemektedir. Sadıcının yanında mı olacaktır, karşısına mı çıkacaktır? Dostlukları, bu fırtınadan sağ kurtulabilecek midir?

SEFİRİN KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sefirin Kızı dizisi Muğla, Karadağ ve İstanbul'da çekiliyor.

SEFİRİN KIZI FRAGMAN

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI

Engin Akyürek
Sancar Efeoğlu
Neslihan Atagül Doğulu
Nare
Uraz Kaygılaroğlu
Gediz
Doğukan Polat
Yahya
Hivda Zizan Alp
Elvan
Özlem Çakar Yalçınkaya
Refika
Erhan Alpay
Akın
Erdal Küçükkömürcü
Güven
Gonca Cilasun
Halise
Tülin Yazkan
Menekşe
Esra Kızıldoğan
Müge
Cemre Öktem
Zehra
Edip Tepeli
Kavruk Ömer
Beren Gençalp

Star’ın beğeni ile izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı’ sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Sosyal medyadaki paylaşımlarla dünya listesine girmeyi başaran dizi Aralık ayının en çok konuşulan 3. dizisi oldu.

Nare’nin (Neslihan Atagül Doğulu) ve Sancar’ın (Engin Akyürek) tutku dolu aşkları her hafta izleyiciyi ekrana kitlerken, sosyal medyanın da gözdesi oldu. “Sefirin Kızı” dünyanın en çok konuşulanları Aralık listesinde, “Social Wit List December” 3. olarak ilk üçteki tek Türk yapımı oldu.

Kızları Melek’e kavuştuktan sonra Sancar’ın Menekşe’yle eve gittiğini öğrenen Nare’nin tepkisi ne olacak? Her şeye rağmen Nare pes etmez ve kızıyla yeni bir hayat kurmak için harekete geçer. Nare’nin tüm iş arayışları Sancar tarafından tek tek suya düşürülürken Gediz’i ise çok zor bir karar beklemektedir. Bir seçim yapmak zorunda kalan Gediz, Sancar’ı mı Nare’yi mi seçecek?

Sosyal mesafesiz yolculuk! Metrobüslerde adım atacak yer kalmadıHaftanın ilk iş gününde İstanbul'daki toplu taşıma araçlarında sosyal mesafesiz yolculuk vardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber