Geri Dön

Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sefirin Kızı 8. son bölümde Nare'den büyük kaçış...

Sefirin Kızı 8. son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin son bölümünde Nare kaçtı ve izleyenlere oldukça heyecanlı anlar yaşattı. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sefirin Kızı 8. son bölümde Nare'den büyük kaçış...

SEFİRİN KIZI 8. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sancar, Nare’nin Melek’i de alıp gittiğini öğrendiğinde deliye döner. Onu tek yaralayan kızının yokluğu değildir. Sefirin kızı geçmişte olduğu gibi bir kez daha onu terketmiştir. Hem de yıllarca birbirlerine yazdıkları mektuplara ihanet edercesine ona değil, Gediz’e mektup bırakarak. Bu ihanetin acısını, yıllardır sakladığı mektuplardan çıkarmaya kalkar. Akın’ın kendi vebası olduğuna inanan ve bu mikrobun başkalarına bulaşmasına izin vermemek için onu peşine takan Nare, planında başarılı olur. Akın çok geçmeden Nare’nin Barselona’da olduğunu öğrenir. Polis tarafından arandığı için, sahte pasaport alıp Barselona’ya gitmenin yollarını arar.

SEFİRİN KIZI 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

İstanbul Boğazı'nda tekne yangınıİstanbul Boğazı'nda Bebek açıklarında bir teknede yangın çıktı. Bölgeye çok sayıda itfaiye ile Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı ekipler sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber