Geri Dön
GündemSefirin Kızı neden yok? Sefirin Kızı yeni (bölüm) sezon ne zaman?

Sefirin Kızı neden yok? Sefirin Kızı yeni (bölüm) sezon ne zaman?

Sefirin Kızı dizisi için heyecan dorukta. Pazartesi günleri izleyici karşısına çıkan Sefirin Kızı izleyicisi, dizinin bu akşam yayınlanmasını bekliyor. Fakat STAR TV yayın akışında Sefirin Kızı dizisinin bugün yayınlanmayacağı görüldü. İzleyiciler ise Sefirin Kızı neden yok sorusuna cevap aramaya başladı. İşte dizi hakkında merak edilenler...

Sefirin Kızı neden yok? Sefirin Kızı yeni (bölüm) sezon ne zaman?

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sefirin Kızı büyük ilgi görmeye devam ediyor. STAR TV'nin büyük beğeniyle izlenilen dizisi Sefirin Kızı bu akşam neden yok? Sefirin Kızı geçtiğimiz hafta sezon finali yaptı. İzleyiciler ise yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor.

SEFİRİN KIZI YENİ SEZON NE ZAMAN?

Sefirin Kızı dizisinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı. Dizinin yayın tarihi açıklandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz. Peki dizinin son bölümünde neler yaşandı?

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır.

 

Bursa'da trafik kazasıBursa'nın İnegöl İlçesi'nde ticari taksiyle çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri ticari araç sürücüsü Senayi Çakır'ı gözaltına aldı. Kaza ile ilgili soruşturmaya başlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet