Geri Dön
Gündem2020 Şekerbank çalışma saatleri... Şekerbank Şubeleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

2020 Şekerbank çalışma saatleri... Şekerbank Şubeleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Türkiye genelinde 1 adet gezici şube olmak üzere 252 şubesi, 7 bölge müdürlüğü (2 İstanbul, 5 Anadolu) bulunan Şekerbank’ın, 68 il ile 92 merkez dışı ilçeye yayılmış şubelerinin birçoğu yaklaşık yarım asırdır aynı yerde, yörede hizmet vermektedir. Türk bankacılık sektörünün önemli bankalarından biri haline haline gelmişti. Peki Şekerbank şubeleri saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? İşte Şekerbank mesai saatleri...

2020 Şekerbank çalışma saatleri... Şekerbank Şubeleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Şekerbank şubeleri saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? İşte Şekerbank mesai saatleri..

ŞEKERBANK MESAİ SAATLERİ

Şekerbank hafta içi her gün mesaiye sabah 09:00’da başlayıp 12:30’a kadar devam etmektedir. 12:30 - 13:30 saatleri arasında bir saat öğle molası veren banka, 13:30’da tekrar mesaiye başlıyor. Akşam kapanış saati ise 17:00'a kadar devam eder. Şekerbank hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri çalışmamaktadır.

Şekerbank, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

ŞEKERBANK ÇAĞRI MERKEZİ

Şekerbank’ın şubelerin yanı sıra sekerbank.com.tr,  0850 222 78 78 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

ATM, mobil bankacılık ve sosyal medya hesapları aracılığıyla da müşterilerine Şekerbank’ın iştirakleri arasında Şeker Yatırım, Şeker Factoring, Şeker Leasing, Şekerbank Kıbrıs Ltd.,  Şeker Finans ve Şekerbank International Banking Unit Ltd.  bulunmaktadır.

Otoparkta, otomobile tekmeli- sopalı saldırı! Her yerde aranıyorAntalya’da bir sitenin otoparkına giren eli sopalı kişi, park halindeki otomobilin camını parçalayıp, tekmeleyerek zarar verdi. Saldırı anı, güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken araç sahibinin şikayeti üzerine saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet