Geri Dön

Sema Apak kimdir? (Ne iş yapıyor?)

Sema Apak Survivor ünlüler takımında yer alıyor. Yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alan Sema Apak gösterdiği performansla takımı sırtlayan isimlerin başında geliyor. Performans sıralamasında her hafta listenin başında yer alan Sema Apak kimdir? Kariyeri ve hayatı...

Sema Apak kimdir? (Ne iş yapıyor?)

Survivor ünlüler takımında yer alan Sema Apak yarışmalarda gösterdiği üst düzey performans ile herkesin gönlünde taht kurmuş durumda bir çocuk sahibi olan anne Sema Apak aynı zamanda milli atlet olmasının vermiş olduğu sportif vücüdu ile de göz dolduruyor. Peki Sema Apak kimdir?

SEMA APAK KİMDİR?

Sema Aydemir-Apak Tayfun Akgün'ün antrenörlüğündeki Enkaspor'un atletidir. Sema Aydemir-Apak geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir-Apak Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir.

Sema Aydemir-Apak, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir.

2004 Atina Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalyası bulunun Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlidir. Sema Aydemir-Apak Eşref Apak çiftinin Ali isminde bir çocukları bulunmaktadır

Sema Apak kimdir (Ne iş yapıyor)

İstanbul’a dönüşte uzun araç kuyrukları oluştuHafta sonu tatili dönüşü Çanakkale istikametinden yola çıkıp İstanbul'a giden tatilciler, Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde yaklaşık 20 kilometre araç kuyruğu oluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber