Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 9. bölümü ile ekranlara geldi. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir, abisinin ihanetini öğrendi ve adeta Karadeniz gibi köpürdü. Sen Anlat Karadeniz 9. yeni bölümde yaşanan beklenmedik bir olay da izleyenleri oldukça şaşırttı. Peki Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ile oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. Peki Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abisinin ihanetini öğrenen Tahir, Karadeniz gibi köpürür. Yaşadığı büyük acıyla dalgalanırken, onu sakinleştiren tek şey, artık limanı bildiği Nefes'in "sana ihtiyacım var" demesi olacaktır. Nefes daha Mustafa'nın ihanetini sindiremeden, kendisi gibi bir şiddet mağduruyla karşılaşarak bir kez daha sarsılır. Sürmene'de çıkan dedikodulardan Osman Hoca'nın Nefes'e evini açtığını duyan bir kadın, kendisini medreseye atmıştır.

Nefes, kendi acılarını bir yana bırakarak bu yaralı kuşu iyileştirmeye girişir. Ama bir yandan kabusları, bir yandan Vedat'ın Nazar üzerinden giriştiği merhamet oyunu, bir yandan köydeki dedikodular, Koca Karadeniz'e sığmaya çalışan minicik kadını iyice nefessiz bırakır. Nefes'in imtihanına bir de Saniye'nin büyük şiddeti eklenince, abisinin ve annesinin ihanetini sindiremeyen Tahir, bir kez daha kendini feda eder: "Bu topraklar bana memleket sana gurbet Nefes. Bırak gurbete düşen ben olayım!" Kaleliler dağılıyor mu? Bağrına mazlum bir ana-oğlu sığdıramayan Karadeniz ailesi bunu nasıl ödeyecek? Bir yandan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla uğraşan, bir yandan iyice yalnızlaşan Mustafa neler yaşayacak? Karadeniz bu imtihandan sınıfta mı kalacak?

SEN ANLAT KARADENİZ 10. BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

İstanbul'da tekne denetimi! 49 kişiye ceza kesildiSon dakika haberi... İstanbul Boğazı'nda kiralık teknelerin eğlence yeri olarak kullanılması ile ilgili denetim yapıldı. Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere uymayan 49 kişiye toplamda 154 bin 350 lira idari para cezası kesildi. Polisin bir tekneye yaptığı denetim anları kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber