Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir yine delirdi...

Sen Anlat Karadeniz 10. son bölümüyle dün akşam yayınlandı ve izleyicileri ekrana kilitledi. ATV'nin kısa sürede oldukça ilgi gören dizisi Sen Anlat Karadeniz son bölümün ardından 11. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir, Vedat'ı öldürecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir yine delirdi...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. İşte Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölüm fragmanı...

SEN ANLAT KARADENİZ 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir gemileri yakar ve onun sevdiği kadına zulmeden ailesiyle hesaplaşır. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Tahir'in daha fazla canı yanmasın diye burdan götürmek için ısrar ettiği Nefes'in ise aklını kurcalayan büyük bir soru vardır. Kaleli Konağı'nda, Asiye'nin grevi vardır. Asiye, kaynanasını ve kocasını cezalandırmak için ev işleri boykotuna gider. Ancak Mustafa'nın bütün ailesine bir sürprizi olacaktır. Vedat ise Truva atı misali kullandığı Berrak'la, şimdiye kadar ilmek ilmek hazırlandığı planını devreye sokar. Nefes'i derinden sarsacak büyük plan, nihayet başlamaktadır.

SEN ANLAT KARADENİZ 11. BÖLÜM FRAGMANI

Irak'ın kuzeyine hava harekatıMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyinde 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber