Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm fragmanında Tahir'in annesi Nefes'i...

Sen Anlat Karadeniz 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir'in annesi, Nefes'i uyarıyor. Sen Anlat Karadeniz 13. yeni bölümünde heyecan dorukta...

Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm fragmanında Tahir'in annesi Nefes'i...

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu.

"Onun için canımı veririm ama ona can olamam..."

SEN ANLAT KARADENİZ 13. BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm fragmanında Tahirin annesi Nefesi...

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahkemenin şiddet uygulayan bir babaya velayet vermeyeceğini bilen Vedat, Nefes'in akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden bir dava dilekçesi hazırlamıştır. Böylece Nefes'in şiddet iddialarını uydurduğunu kanıtlamaya çalışacaktır.

Berrak'ın verdiği ilaç yüzünden halüsinasyonlar gören Nefes, Tahir'in zoruyla psikolojik destek almaya başlar.

Ancak bu süreçte duyduğu bir şey, Tahir'i delirtir. Artık onun için tek bir yol kalmıştır; Vedat'ı Karadeniz'e gömmek. Vedat'ı öldürmekle arasındaki tek engel ise inancıdır.

Mustafa'nın Yiğit'i kurtarmasının yankılarının sürdüğü Kaleli Ailesi için bahar erken gelmiştir. Hiçbirinin Tahir'in delice planından haberi yoktur. Tahir herkesle sezdirmeden vedalaşır.

Vedat'ı kaçıran Tahir cinayeti işleyecek midir? Tahir ve Nefes aşkı sonsuza kadar hapsolacak mıdır?

Dünyaca Ünlü Aktör Aamir Khan Niğde’de1994 ABD yapımı Forrest Gump filminin uyarlaması olan "Laal Singh Chaddha" filmini koronavirüs salgını nedeniyle Hindistan’da yarıda bırakan ünlü aktör Aamir Khan, kalan çekimlerini tamamlamak için Niğde'de yer baktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber