Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 13. bölümde Nefes zor durumda! İşte yeni fragman...

Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir'in annesi, Nefes'e zor anlar yaşatacak. İşte Sen Anlat Karadeniz 13. yeni bölümden heyecan dolu dakikalar...

Sen Anlat Karadeniz 13. bölümde Nefes zor durumda! İşte yeni fragman...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen anlat Karadeniz yeni bölüm için nefesler tutuldu. Sen Anlat Karadeniz 13. yeni bölümüyle 18 Nisan 2018 Çarşamba akşamı 20.00'de ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 13. BÖLÜM FRAGMAN

Sen Anlat Karadeniz 13. bölümde Nefes zor durumda İşte yeni fragman...

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahkemenin şiddet uygulayan bir babaya velayet vermeyeceğini bilen Vedat, Nefes'in akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden bir dava dilekçesi hazırlamıştır. Böylece Nefes'in şiddet iddialarını uydurduğunu kanıtlamaya çalışacaktır.

Berrak'ın verdiği ilaç yüzünden halüsinasyonlar gören Nefes, Tahir'in zoruyla psikolojik destek almaya başlar.

Ancak bu süreçte duyduğu bir şey, Tahir'i delirtir. Artık onun için tek bir yol kalmıştır; Vedat'ı Karadeniz'e gömmek. Vedat'ı öldürmekle arasındaki tek engel ise inancıdır.

Mustafa'nın Yiğit'i kurtarmasının yankılarının sürdüğü Kaleli Ailesi için bahar erken gelmiştir. Hiçbirinin Tahir'in delice planından haberi yoktur. Tahir herkesle sezdirmeden vedalaşır.

Vedat'ı kaçıran Tahir cinayeti işleyecek midir? Tahir ve Nefes aşkı sonsuza kadar hapsolacak mıdır?

Evlat nöbetindeki ailelerden 15 Temmuz mesajıDiyarbakır'da, HDP il binası önünde evlat nöbeti tutan aileler, 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yıl dönümünde, "Bu ülkeyi FETÖ ve PKK'ya yar etmeyeceğiz" dediler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber