Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 15. bölümüyle büyük heyecana sahne oldu. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir ve Nefes'in evlilik kararı izleyenleri şok etti. Peki Sen Anlat Karadeniz 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde heyecan doruğa çıktı. Peki Sen Anlat Karadeniz 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir, Yiğit için evlenme kararını bi kere almıştır; ok da yaydan çıkmıştır. Ona karşı olan tüm sesleri bastırır, hedefe kitlenir. O ses Nefes'in sesi olsa bile. Zaten yaylada söylediği "Vedat'ın artığıyla evlenecek misin?" sözünden dolayı Nefes'e çok kızgındır. Nefes'in söylediği hiçbir şeyi dinlemez, evleneceklerini herkese açıklar, ailesinin de, Nefes'in de karşısında dağ gibi durur.

Nefes için ise evlilik keskin bıçaktır. Evlense yanacaklar, evlenmese yanacaklar. Büyük çelişkisinin içinde çırpınırken, hayatının herkesten sakladığı en büyük acısı, onu uykularında yakalamaya başlar. Nefes'in evleneceği haberini alıp öfkeden çıldıran Vedat, bu evliliği engellemek için hazırladığı planını devreye sokar. Tahir ise Vedat'ı engellemeye çalışırken, geçmişte Vedat'ın canını bağışlamasına sebep olan sırrın iziyle karşılaşır. Tahir'le Nefes evlenebilecekler mi?

SEN ANLAT KARADENİZ 16. BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 16. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

İki kız kardeş otobüste dayak yedi!Konya'da Aleyna I., yanındaki kız kardeşi Belemir I. ile birlikte, belediye otobüsünde kendisine omuz attığını iddia ettiği Fatmanur Y. ile babasının saldırısına uğradı. Darp raporu alıp, şikayetçi olan kız kardeşlerden Aleyna I., “Kız yanımdan geçerken bana çarptı. Ben de bir özür dilemesini istedim. Bunun üzerine benim saçımı çekmeye başladı. Daha sonra babası gelip, dudağıma yumruk atıp, koluma vurdu. Kız kardeşim de darbe aldı” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber