Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 17. bölümde Tahir vuruluyor...

Sen Anlat Karadeniz 17. yeni bölümü için nefesler tutuldu. ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Mercan'nın babası Tahir'i vuruyor. Sen Anlat Karadeniz nefesleri kesen bir bölümle Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Sen Anlat Karadeniz 17. bölümde Tahir vuruluyor...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni blöümü heyecan dolu. Sen Anlat Karadeniz 17. yeni bölümüyle Çarşamba akşamı ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 17. BÖLÜM FRAGMANI (TIKLA-İZLE)

Sen Anlat Karadeniz 17. bölümde Tahir vuruluyor...

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yiğit'i kurtarabilmek için hayatlarını birleştiren Nefes ve Tahir'in asıl savaşları şimdi başlamaktadır. İlk günden onlara zindan edilen hayata, el ele direnmeye kararlıdırlar. Tahir önce Nefes'i bir kaç kez düştüğü yerden kaldırmak zorunda kalır. Ama kendisi düştüğünde ve acıdan delirdiğinde, Nefes'in o kırılgan görünüşünün altındaki gerçek gücü görür ve büyülenir.

Vedat'ın cehenneminde direnebilmek için Yiğit'le kendisine bir masal dünyası yaratan Nefes, bu cehennemde de Tahir'le kendisine bir sevda türküsü yaratmaya başlamıştır. Ancak, Saniye'nin başını çektiği "dul bir kadınla evlenemezsin" cemiyetinin çığlıklarını bastırmaya çalışan bu türkü, Vedat'ın intikam çığlıklarını henüz duymamıştır.

Nefes ile Tahir'in evlenmeleri yüzünden çıldıran Vedat, Tahir'i öldürmeye ant içer. Kendi eliyle canına kıyamadığı Tahir'in ölmesi için bir maşa kullanmayı planlar. Planını gerçekleştirmek için masum bir canı, Mercan'ı kurban etmeye karar verir. Nefes ile Tahir evlenince dengesini iyice kaybeden Mercan, Vedat'ın şeytani planının kurbanı olacak mıdır?

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber