Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 18. bölümü ile izleyenlerini ekrana kilitledi. ATV'nin büyük ilgi gören dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm için nefesler tutuldu. Ceylan'ı Nefes'e getiren Tahir neler yapacak? Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamı izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz son dün akşam izleyicileri ekrana kilitledi. Peki Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 18. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir'in göğsüne Cemil'in kör mermisi saplanmış kalmıştır. Üstelik Vedat, Cemil'in yarım bıraktığı işi tamamlamak için Tahir'in peşindedir. Denizden gelen kaplan Tahir, Vedat'a karşı ilk kez bu kadar savunmasızdır. Deli Tahir'in akan her damla kanda takati azalırken, ona can olan tek şey, Nefes'e olan sevdasıdır. Nefes ise şimdi Tahir'den daha delidir. Tahir Kaleli'nin eşinden bekleneceği gibi; dağ gibi ayaktadır. İnandığı tek şeyi herkese haykırır: "Tahir bizi bırakmaz!" Son nefesiyle kendisini Karadeniz'in serin sularına bırakan Tahir, Nefes'e verdiği sözü tutabilecek midir, yoksa sonsuza kadar Nefes'siz mi kalacaktır?

SEN ANLAT KARADENİZ 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Antalya'da mağarada mahsur kalan 3 kişi kurtarıldıAntalya'da girdikleri mağarada mahsur kalan 3 kişi ekiplerce kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber