Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Heyecan dorukta...

Sen Anlat Karadeniz 19. bölümüyle ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Mercan komadan uyandı ve Vedat'ın planını ortaya çıkararak Nefes ve Tahir'i mutlu etti. Peki Sen Anlat Karadeniz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Heyecan dorukta...

Çarşamba akşamı izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde heyecan doruğa çıktı. Peki Sen Anlat Karadeniz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 19. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

SEN ANLAT KARADENİZ 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Bursa'da sinir krizi geçiren kadın ortalığı karıştırdı!Bursa'da psikolojik sorunları olduğu ve sinir krizi geçirdiği iddia edilen E.Ç. 4‘üncü katta bulunan evinin balkonuna çıkarak eşyaları sokağa attı. Tüm ikna çabalarına olumsuz yanıt veren E.Ç., evinin kapısı balyozla kırılarak, gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber