Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vedat köşeye sıkıştı

Sen Anlat Karadeniz 20. bölümü için heyecan dorukta. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vedat köşeye sıkıştı

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz dün akşam yine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Tahir ve Nefes'in aşkı Vedat'ın karşısında durmaya devam ediyor. Fakat, Yiğit'i geri alamamak Nefes için büyük yıkım olur. Tahir, elindeki Vedat kozunu kullanmaya karar verir.

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

SEN ANLAT KARADENİZ 19. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber