Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Büyük tuzak...

Sen Anlat Karadeniz 20. son bölümü ile ekrana kilitledi. Necip'in Vedat'ı sırtından vurması olayların seyrini değiştiriyor. Vedat bir kez daha bileniyor. Bu seferki tuzak Mustafa'nın başına patlıyor. Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Büyük tuzak...

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 20. bölümde Vedat yine korkunç tuzakları ile herkese terör estiriyor. Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Mustafa Vedat'ın tuzağından kurtulabilecek mi? Yiğit, Nefes'te mi kalacak? Yeni bölüm için nefesler tutuldu.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

Son dakika... MSB görüntüleri paylaştı! Hepsi mağaradan çıktıMilli Savunma Bakanlığı'ndan son dakika Pençe Kaplan Operasyonu paylaşım yapıldı. MSB'den yapılan açıklamada, 'Operasyonu’nda icra edilen arama tarama faaliyetlerinde terör örgütü PKK’ya ait; 1 adet AT-4 güdümlü tanksavar silahı, 1 adet M16 Piyade Tüfeği, 1 adet Zagros keskin nişancı tüfeği ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi' denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber