Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vedat ve Nazar...

Sen Anlat Karadeniz 20. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Vedat ve Nazar evlendi. Vedat'ın Mercan'a karşı eline büyük koz geçmesi izleyenleri şok etti. Peki Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vedat ve Nazar...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde heyecan doruğa çıktı. Peki Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

SEN ANLAT KARADENİZ 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Avşa Adası bayramda doldu taştıBalıkesir'in Marmara Denizi'ndeki önemli turizm merkezleri arasında yer alan Avşa Adası'nda, Kurban Bayramı yoğunluğu yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber