Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm fragmanında şok! Tahir ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 23. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yiğit'in sünnetinde keyifli anlar yaşayan Tahir ve Nefes hiç beklemdikleri bir sonla karşı karşıya kalıyorlar. Vedat yine yapacağını yapıyor. Tahir ve Mustafa'yı karşı karşıya getiriyor. Peki Nefes ne yapacak? Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm fragmanında şok! Tahir ölecek mi?

ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. 24. yeni bölüm fragmanı da hemen yayınlandı. Yeni bölüm merakla bekleniyor.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile 3 Ekim Çarşamba günü ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 23. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes ve Tahir, Vedat'ın varlığından habersiz en mutlu günlerini yaşarken, Vedat intikam peşindedir. Yiğit'in sünnet töreni için hazırlık yapılırken, törene katılmaya kararlı olan Vedat nasıl bir sürpriz hazırlıyor? Nefes özgürlüğünün tadını çıkarırken Dağdevirenler için durum farklıdır. Murat'a olan aşkı nedeniyle ev hapsinde tutulan Nazar, Vedat'ın yaşadığını Murat'a söylemek isterken sevdiğinin başına nasıl bir bela açacak? Asiye'yi kaçıran Vedat kardeşi kardeşle sınıyor. Yengesi ve yeğeni için hayatını ortaya koyan Tahir yolun sonuna mı geldi?

Ayder Yaylası yolunda heyelan; çay bahçesinde mahsur kaldılarRİZE'de, Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçeleri arasındaki yolda, sağanak sonrası heyelan meydana geldi. Ayder Yaylası'na ulaşımın sağlandığı yol kapanınca uzun araç kuyrukları oluştu. Yolun temizlenmesi için iş makineleriyle çalışma başlatılırken, yayladan dönüşe geçen tatilciler, alternatif yola yönlendirildi. Çayırdüzü köyünde çay toplayanlar ise bahçede mahsur kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber