Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 32. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz Çarşamba akşamları ATV'de yayınlanıyor. Konusu ve oyuncularıyla ilgi odağı olan dizi Sen Anlat Karadeniz'de Tahir ile Nefes bir kez daha yol ayrımında kalıyor. Peki Sen Anlat Karadeniz'de bu kez iki aşık tamamen ayrılıyor mu?

Sen Anlat Karadeniz 32. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana gelecek. Fragmanı heyecan yaratan Sen Anlat Karadeniz'de Nefes, Tahir'den uzak kalabilecek mi?

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 32. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tahir Nefes'e yaşayamadığı mutlulukları yaşatmaya kararlıdır. Düğün hazırlıkları başlarken Nefes'in de Tahir'e bir sürprizi var. Fatih, Berrak'ın aşkıyla yanıp tutuşurken Murat kardeşinin yanındadır. Berrak'a açılması için Fatih'e yardım eden Murat, Nazar'a da derman olabilecek mi? Sevdiğinin dayak yediğini duyunca onu Vedat'ın elinden alabilecek mi? Nefes hep hayalini kurduğu gelinliği sonunda giyer. Tahir ve Nefes'in sevdası mutlu sona yaklaşmışken bu mutluluğa gölge mi düşecek?

Şehit Ömer Halisdemir, kabri başında anılıyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki kabrine ziyaretler sürüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber