Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm fragmanı! Tahir, Vedat'ı vuruyor

Sen Anlat Karadeniz 38. son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Çarşamba akşamlarının heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz son bölümün hemen ardından 39. yeni bölüm fragmanını da yayınladı. Tahir, Vedat'ı vuruyor! Vedat ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm fragmanı! Tahir, Vedat'ı vuruyor

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz heyecan dolu bir bölümü geride bırakırken yeni bölüm fragmanını da yayınladı. 6 Şubat Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümü şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 39. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 38. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Asiye'nin aniden sıklaşan sancıları hapishanedeki isyan sesleri tarafından bastırılır. Nefes kolları sıvar, Asiye bebeğini sağlıkla kucağına alır. Yiğit'in savcıyla yaptığı konuşma sayesinde kadınlar serbest bırakılırken, tutsak haldeki Vedat, Fikret'ten yitip giden çocukluğunun hesabını sorar. Tahir, Nefes'in yaralarını sarmaya kaldığı yerden devam eder. Nefes'in tüm hayalleri Tahir'in kurduğu yuvada gerçek olurken, Vedat hayalleri kabusa çevirmeye kararlıdır.

Fatih'te kapalı olması gereken iş yerine kumar operasyonu!İstanbul Fatih'te corona virüs önlemleri kapsamında kapalı olması gereken iş yerlerinde kumar oynayan kişilere İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda 15 bilgisayar, 104 iskambil kağıdı ve oyun pulları ile 500 TL ele geçirilirken, iş yeri sahibine de idari ve adli işlem uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber