Geri Dön
GündemSen Anlat Karadeniz 5. bölümde Tahir'den büyük atak! Nefes ve Yiğit için...

Sen Anlat Karadeniz 5. bölümde Tahir'den büyük atak! Nefes ve Yiğit için...

Sen Anlat Karadeniz 5. bölümüyle bu akşam izleyecisini ekrana kilitleyecek. ATV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir'den büyük atak izleyiciyi heyecanlandıracak. İşte Sen Anlat Karadeniz 5. yeni bölümünden heyecanlı dakikalar...

Sen Anlat Karadeniz 5. bölümde Tahir'den büyük atak! Nefes ve Yiğit için...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm heyecan dolu. Sen anlat Karadeniz 5. yeni bölümüyle Çarşamba akşamı 20.00'de ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 5. BÖLÜM 2. FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes, Tahir'in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes'i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır.

Vedat'ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa'nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya'ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Çünkü hem Tahir'in canını korumalıdır, hem de kendi kalbini. Çektiği sekiz yıllık işkenceye rağmen, ilk defa Tahir'in kanatmayı başardığı kalbini. Deli Tahir ise, onu iyice delirten kıskançlığın acısını hem Nefes'ten hem Mercan'dan çıkartır. Yakıp yıkarken bir yandan da yanar. Kıyamadığı tek kişi vardır; Yiğit. Yürekten bağlandığı bu çocuğu kıramaz, onları Gürcistan'a kadar götürmeye karar verir. Yeni sözlenmiş bir adamın çocuklu bir kadınla Gürcistan'a gitmesi, köyde dedikoduların yayılmasına ve dünürlerin ayağa kalkmasına yol açar. Ama hiç beklenmedik bir şekilde, Mustafa, kardeşinin bu yolculuğu yapmasına tam destek verir.

İsrail polisi, Mescid-i Aksa’da Filistinli gençlere saldırdıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’da ses bombalarıyla Filistinli gençlere saldırıda bulundu. Filistinli gençler ise taş ve havai fişeklerle karşılık verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet