Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 56. yeni bölüm fragmanı! Öfkenin bedeli...

Sen Anlat Karadeniz 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'de ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde öfkenin bedeli ağır olacak. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Sen Anlat Karadeniz 56. yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Sen Anlat Karadeniz 56. yeni bölüm fragmanı! Öfkenin bedeli...

Çarşamba akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü bu akşam 20:00'de ekrana gelecek. Sen Anlat Karadeniz'in bu akşamki bölümünde Tarık, Hazan'ı kaçırır. Tahir ve Ferhat, Hazan'ı kurtarmak için peşlerine düşerler. Hazan'ı bulduklarında ise büyük bir tuzağın içine düştüklerini fark ederler. Asiye'yi eski bir tanıdığıyla gören Mustafa kıskançlık krizlerine girer. Kavga büyür ve Mustafa, Asiye'ye 'boş ol' der. Asiye, Eren'i de alıp Osman Baba'ya gider. Mustafa 'boş ol' demenin sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Heybeliada'da korkutahjeyİstanbul Heybeliada'da orman yangını çıktı. Yangına karadan ve havadan ekipler tarafından müdahale ediliyor. Yangın Anadolu Yakası Bostancı sahilinden gözüküyor. Çıkan yangının ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bölgeye gidiyor. İstanbul Valiliği geniş çaplı soruşturma başlatıldığını duyurdu. Orman Genel Müdürlüğü, 'Heybeliada'da saat 17:33'de başlayan  orman yangınına 3 dakika sonra 17:362da ilk müdahale yapılmış olup, yangını kontrol altına alma çalışmaları devam etmektedir.' açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber