Geri Dön
GündemSen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yiğit bulunuyor mu?

Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yiğit bulunuyor mu?

Sen Anlat Karadeniz 5. bölümü ile yine oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. ATV'nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir silahını kaptığı gibi Vedat'ın peşine düştü. İşte Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yiğit bulunuyor mu?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle yine heyecan dolu bir bölüme sahne oldu. İşte Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı...

SEN ANLAT KARADEİZ 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes ve Yiğit'in Rusya'daki özgürlük hayalleri, Vedat'ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum'da Nefes'ten gelecek "sağ salim vardık" haberini beklerken, Vedat, Nefes'ten oğlunu da ayırır, Yiğit'i annesinin kollarından koparıp İstanbul'a gönderir. Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat'ın zalim ellerindedir.

Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes'in her çığlığına tanık olur. Nefes'in Yiğit'i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat'ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes'i Vedat'ın ellerinden almak ve Yiğit'i kurtarmak.

Karadeniz'de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan'la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan'a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye'nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa'sının peşine düşer.

SEN ANLAT KARADENİZ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Marmaris'teki orman yangınında mahalle sakinleri denizden botlarla tahliye edildiMuğla'nın Marmaris ilçesindeki orman yangınında rüzgarın şiddetini arttırmasıyla alevlerin bazı evlerin bahçelerine kadar ulaşması ve Hisarönü ile Bozburun arasındaki kara yolunun ulaşıma kapanması nedeniyle mahalle sakinleri denizden botlarla tahliye edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet