Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Melek ilaçları içti ve...

ATV'nin üçüncü sezonuyla da oldukça ilgi gören dizisi Sen Anlat Karadeniz, 60. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Nilüfer'in merdivenlerden yuvarlanması damga vurdu. Peki Sen Anlat Karadeniz 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Melek ilaçları içti ve...

SEN ANLAT KARADENİZ 60. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Birbirlerinden hoşlanmayan Tarık ve Mercan'ın buluşmasında silahlar çekilir, hedef tam on ikiden vurulur. Diğer yandan Ali ve Esma da etrafındakilerin desteği ile düğün yapar ve balayı için hazırlanırlar.

Aslında Ferhat'a kızgın olan Hazan onun İstanbul'a döndüğünü öğrenir ve bu habere pek sevinmez. Hazan'la vedalaşmadan giden Ferhat geri dönecek midir?

Herkesten gizli internette biriyle konuşan Melek ise, konuştuğu kişi ile buluşmak için evden kaçarken, içtiği ilaçların etkisiyle sersemleşen Nilüfer ise merdivenlerden yuvarlanır.

SEN ANLAT KARADENİZ 61. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 61. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Sağlık Bakanı Koca: "Bugün hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı 19'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "Tedbirlerimize sıkı sıkıya uymak zorundayız. İçimizi acıtan her kontrolsüz davranış bir yakınımızın kaybına yol açacak kadar riskli olabilir''Türkiye'de son 24 saatte 1192 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konuldu, 19 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 201 bin 98, can kaybı 5 bin 150 oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber