Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 62. son bölümde Tarık ve Mercan...

ATV'nin en sevilen dizileri arasında yer alan Sen Anlat Karadeniz, 62. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümüne Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak, Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşmesi damga vurdu. Peki Sen Anlat Karadeniz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 62. son bölümde Tarık ve Mercan...

SEN ANLAT KARADENİZ 62. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Murat, İstanbul'da başını tahmin ettiğinden de büyük bir belaya sokmuştur ve kurtulmak için Trabzon’a doğru yola çıkar. Atlattığını sandığı bu bela Kaleli Ailesi’nin ocağına bir ateş gibi düşecektir.

Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak, Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşir. Hazan'ın gelişi ile Melek ve Nilüfer akıllarından bile geçmeyen bir oyunun farkına varırlar.

Nikah hazırlıkları tamamlanan Tarık ve Mercan ise artık herkesten gizli baş başa buluşmak için fırsat kollar hale gelmiştir.

SEN ANLAT KARADENİZ 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Korona virüsten öldüğü sanıldı! Başsağlığı telefonları susmadıGelen bir son dakika haberine göre, Edirne’de korona virüs salgınına yakalanan ve Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde 80 gün tedavi gören Edirneli esnaf Rahmi Cömert’in tedavi sürecinde öldüğü söylentileri yayılınca Cömert’in evine başsağlığı telefonları geliyor, yolda görenler “seni öldü diye duyduk” diyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber