Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 7. bölümde Yiğit kurtuluyor!

Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm fragmanları izleyenleri şaşırttı. ATV'nin kısa sürede çok sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Yiğit kurtulacak. Tahir ise, Nefes'ten kalmasını isteyecek. Sen Anlat Karadeniz 7. bölümde her şey yolunda giderken Vedat, Tahir ve Nefes'e silah çekecek...

Sen Anlat Karadeniz 7. bölümde Yiğit kurtuluyor!

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü heyecan dolu. Sen Anlat Karadeniz 7. yeni bölümüyle Çarşamba akşamı 20.00'de ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 7. BÖLÜM FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa, Eyşan'ı kaçırarak alamadığı cinayet itirafını, Vedat'a Yiğit'i teslim ederek almıştır ama vicdan azabından kıvranmaktadır. Tahir'in canı emniyettedir ama Vedat'ın Nefes'e karşı eli güçlenmiştir. Vedat, bir anneyi evladıyla tehdit ederse, kazanacağından emindir. O güvenle, Nefes'e şartını koşar. "Yiğit'i görmek istiyorsan, evlen benimle!" Annesinden ilk öğrendiği rakamlar 155 olan Yiğit ise, tutulduğu evden kaçabilmek için türlü planlar yapar.

Yiğit'i bir yandan ararken bir yandan onun yokluğuna birlikte katlanan Tahir ve Nefes ise, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırırlar ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar. Ancak, birlikte acıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde kıyamet kopar.

Bu öfke, Nazar'ın şeytanın inine girmesine neden olur. Tahir, Yiğit'e ulaşabilmek için neler yapacak? Kendisini aldattığını sandığı kocasını evde tüfekle karşılayan Asiye, Mustafa'nın aslında neler çevirdiğini öğrenecek mi? Nefes, Vedat'ın evlenme teklifini kabul edecek mi yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek?

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber