Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir bu kez...

Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm ile ekranlara geldi. ATV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Yiğit, annesine kavuştu. Sen Anlat Karadeniz 7. yeni bölümde her şey yolunda gitmeye başladığı an, Vedat'tan gelen büyük hamle izleyenleri şaşırttı. İşte Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir bu kez...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ile heyecan dolu bir bölümü daha geride bıraktı. İşte Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı...

SEN ANLAT KARADENİZ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit'te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa'ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat'ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat'a cephe almaya başlar.

Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir'i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister.

Yiğit'in kayboluşu, Nefes'in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat'tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır. Bir yandan Nefes'e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan'a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir'i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca'nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat'ın zindanından kaçan Nefes'i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

SEN ANLAT KARADENİZ 8. BÖLÜM FRAGMANI

Havai fişek fabrikasında patlama! Vali acı haberi duyurduSakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım patlamanın yaşandığı fabrika sahasında yaptığı açıklamada, 2 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldığını açıkladı. Kaldırım son bulunan 2 kişi ile birlikte ölü sayısının 6’ya yükseldiğini belirtti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Hendek'teki patlamayla ilgili yaptığı açıklamada "Hayatını kaybeden 6 kişinin kimlikleri belirlendi. Kayıp 1 kişiye henüz ulaşılamadı. Yaralanan 126 kişiden 121’i taburcu oldu." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber