Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman? Belli oldu! Yeni sezon fragmanı...

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni sezonu için geri sayım başladı. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin yeni sezonunu bekleyen izleyiciler Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman sorusunun cevabını arıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm tarihi ve yeni sezon fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman? Belli oldu! Yeni sezon fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. ATV'nin büyük ilgi gören dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları ise izleyenleri heyecanlandırdı. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlayacak?

SEN ANLAT KARADENİZ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni sezon bölümlerine 19 Eylül Çarşamba akşamı başlayacak.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMANLARI

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

'Yürüyemeyen' dilenciyi polis böyle yürüttüHatay'ın İskenderun ilçesinde polisin otomobilden inmesini istediği, bedensel engelli numarası yapan dilenci, yürüyemediğini gerekçe göstererek saatlerce direndi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber