Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanında büyük şok! Tahir...

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanını yayınladı. ATV'nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz nefes kesen bir sahneyle sezon finali yapmıştı. Peki yeni sezonda Tahir kurtulacak mı? İşte Sen Anlat Karadeniz 22. yeni bölümden heyecan dolu o anlar...

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanında büyük şok! Tahir...

ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda heyecan dorukta. Sen Anlat Karadeniz izleyicileri yeni sezon fragmanıyla birlikte dizinin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Sen Anlat Karadeniz yeni sezon bölümlerine ne zaman başlıyor?

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMANI (22. BÖLÜM)

Ucuz kavanoz kapağı için izdiham!İzmir'in Bornova ilçesinde, markette indirime giren kavanoz kapaklarından almak isteyenler, izdihama neden oldu. Koronavirüs tedbirlerine uyulmayan anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber