Geri Dön

Sevcan Yaşar kimdir, kaç yaşında? Sevcan Yaşar biyografisi

Sevcan Yaşar, 1990 yılında İzmir'de dünyaya geldi. 23. Miss Model Of Turkey'de birinci olduktan sonra Çin'de düzenlenen Miss Model Of World yarışmasında Türkiye'yi temsil eden güzel manken Sevcan Yaşar, mankenliğin yanı sıra oyunculukta yapmaktadır. Peki Sevcan Yaşar kimdir, kaç yaşında?

Sevcan Yaşar kimdir, kaç yaşında? Sevcan Yaşar biyografisi

Sevcan Yaşar 1990 yılında İzmir'de dünyaya geldikten sonra 23. Miss Model Of Turkey yarışmasında birinci olan Sevcan Yaşar, Çin'de düzenlenen Miss Model Of World'de de birinciliği kimseye kaptırmadı. İstanbul'a yerleştikten sonra oyunculuk eğitimi almaya başlayan Sevcan Yaşar TV ekranında ilk oyunculuk deneyimini Kaayıp Şehir adlı dizi ile yaşadı. Daha sonra Böyle Bitmesin, Aramızda Kalsın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahtiyar Ölmez ve Erkenci Kuş dizilerinde rol alan Sevcan Yaşar kendisi gibi oyuncu olan Sermiyan Midyat ile aşk yaşamaya başladı.

 SEVCAN YAŞAR DİZİLERİ

Kayıp Şehir
Böyle Bitmesin - Sevda
Aramızda Kalsın - Nehir
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Esra Boran
Bahtiyar Ölmez - Nisan Ölmez
Erkenci Kuş - Aylin Yüksel

 

Bakan Koca'dan, 'Tuğba hemşire' paylaşımı: MinnetarızSağlık Bakanı Fahrettin Koca, uzun süredir koronavirüs ile yaşam mücadelesi veren hemşire Tuğba Kuşdemir'in hayatını kaybettiğini açıkladı. Koca, "Hemşire Tuğba Kuşdemir, 1985 doğumlu iki çocuk annesiydi. 2015'te yakalandığı kanseri yenmişti. Görevi sırasında yakalandığı COVID-19 sebebiyle vefat etti." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber