Geri Dön

Sevda'nın Bahçesi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranında yayınlan yeni dizi Sevda'nın Bahçesi 2. son bölüm ile ekrana geldi. Başrollerinde Sibel Can'ın rol aldığı Sevda'nın Bahçesi dizisi ilk iki bölüm ile izleyiciden tam not aldı. Peki Sevda'nın Bahçesi ekrana gelen son bölüm ardından 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sevda'nın Bahçesi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sevda'nın Bahçesi 2. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Peki ekrana gelen Sevda'nın Bahçesi ekrana gelen son bölüm ardından 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEVDANIN BAHÇESİ 2. SON BÖLÜM ÖZETİ

Aylin’in sahtekarlığına sessiz kalmak istemeyen Sevda, Aylin’le konuşmaya gittiğinde kötü bir sürprizle karşı karşıya kalır. Aylin, Sevda’yı sırrını ortaya çıkarmakla tehdit eder. Köşeye sıkışan Sevda, şimdi ne yapacaktır? Öte yandan Defne ve Levent baba kız olduklarını bilmeden yakınlık kurmaya başlar. Sevda onların bir arada olmasından çok rahatsızdır. İkisi de bu gerçeği öğrenmemelidir.

Eray, gün geçtikçe Sevda’dan daha fazla hoşlanmaktadır. Levent, en yakın arkadaşı Eray’ın Sevda’ya yakınlaşmasını engellemeye çalışır. Tolga Londra’ya geri dönecektir. Veda partisi restoranda yapılır. Defne’den hoşlanan Tolga, zamanla onun kalbini çalmaya çalışırken, veda partisine yaşanan olay ortalığı karıştırır.

SEVDA'NIN BAHÇESİ 2. BÖLÜM 3. FRAGMANI

SEVDA'NIN BAHÇESİ 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SEVDA'NIN BAHÇESİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

SEVDA'NIN BAHÇESİ İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda ve Levent on sekiz yıl önce ayrılmıştır. Levent, Sevda’dan ayrılmak istediğinde Sevda, kızı Defne’ye hamile olduğunu söyleyememiş, Levent baba olduğunu öğrenemeden Sevda’yı terk etmiştir.

Şimdilerde çok başarılı bir girişimci olan ve mutlu bir evliliği olan Levent, uzun yıllar Sevda’yı görmemiştir ve on sekiz yaşında bir kızı olduğundan habersizdir.

Bir gün kader, büyük bir tesadüf eseri bu eski iki aşığı bir araya getirir. Artık onlar için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. On sekiz yıl boyunca açığa çıkmamış sırlar, söylenmiş yalanlar bir bir ortaya çıkacaktır.

Korona nedeniyle çocuğunun velayeti alınan hemşire: Covid-19 benim suçum değilOrdu 2’nci Aile Mahkemesi, Evde Sağlık Hizmetleri Servisi'nde çalışan hemşire Cemile Deniz’in (31) yanında kalan çocuğunun velayetini, koronavirüs pandemesini gerekçe göstererek boşanma aşamasında olduğu eşine verdi. Cemile Deniz, “Covid-19 benim suçum değil” diyerek çocuğunun velayetinin yeniden kendisine verilmesini istedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet