Geri Dön
GündemSeyir halindeyken kendini atmıştı! Detaylar ortaya çıktı

Seyir halindeyken kendini atmıştı! Detaylar ortaya çıktı

İstanbul Sarıyer'de K.M.K isimli Fildişi Sahili uyruklu bir kadın iş çıkışı uğradığı köpek saldırısından canını kurtarmak için bindiği otomobilde cinsel saldırısına uğradı. Dehşeti yaşayan kadın trafikte yavaşlayan otomobilden kendisini atarak kurtuldu. Vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırılan kadın kendisine saldıran şahıstan şikayetçi olmaması ise şaşkınlık yarattı.

Olay 14 Eylül Pazartesi günü Sarıyer'de yaşandı. Türkiye'de işçi olarak oturum izni bulunan Fildişi Sahili uyruklu kadın, iş yerinden çıktıktan sonra uğradığı köpek saldırısı sonrasında kendisine yardım etmek isteyen erkek bir şahsın otomobiline bindi.

Bindiği otomobil ile Şişli istikametine doğru gelen kadına otomobil içerisinde araç sürücüsü R.P. tarafından cinsel tacizde bulunuldu. Uzun süre tacize direnen kadın, araç sürücüsünden kendisini indirmesini istedi. Tacizin cinsel saldırıya dönüştüğü sırada, trafik ışıklarında yavaşlayan araçtan kendisini aşağı attı.

Akşam saat 19.00 sıralarında Okmeydanı bağlantı yolu mevkiinde yaşanan olayda, kadını yol ortasında bulan ve seyir halindeki araçların çarpmasından kurtaran vatandaşlar kendisini hastaneye yetiştirirken, plakasını aldıkları aracıda polise bildirdi. Olay sonrası harekete geçen polis, olayın görgü tanıklarının beyanı ve çevredeki kameralar üzerinde yaptığı inceleme sonrasında araç sürücüsü olarak tespit ettiği R.P., isimli şahsı olaydan 2 gün sonra Şişli’de gözaltına aldı.

"Yaralamaya sebebiyet verme ve cinsel saldırı" suçundan emniyete götürülen R.P. hastanedeki ilk ifadesinde, kendisine taciz ve cinsel saldırıda bulunduğunu ifade eden davacı ve şikayetçi olmaması üzerine gerekli yasal işlemlerin ardından adli makamlarca serbest bırakıldı.

Korkudan dolayı şikayetçi olamadığı ileri sürülen kadının kendisini cinsel saldırıdan kurtarmak için seyir halindeki araçtan aşağı atışı ise güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner