Geri Dön
GündemSibel Can’la 3 ülke 8 şehir

Sibel Can’la 3 ülke 8 şehir

‘Arabesque’ albümü çıkmadan Ortadoğu ülkelerinden 100 bin adet sipariş alan Sibel Can, Almanya, Hollanda ve Belçika turnesine çıkıyor.

Sibel Can’la 3 ülke 8 şehir

Sanatçı 5-28 Mayıs tarihleri arasında, Münih, Ulm, Frankfurt, Roosdaal, Bremen, Düsseldorf, Würselen ve Lahey şehirlerinde sahneye çıkarak 8 konser verecek.

Kendisi gibi arabesk albümü çıkaran Zara’yla 7 şarkısının aynı olmasıyla ilgili konuşan Can, “Biz gerçek yorumcular büyüklerimizden aldığımız terbiyeyle polemiğe girmeyiz. Sadece sanatımızı icra ederiz. Huzur sesli Zara... O’nu çok seviyorum” dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Aydın merkezli 17 ilde 'change çetesi' operasyonu 7 gözaltıAydın başta olmak üzere 17 ilde, çeşitli marka ve modeldeki hurda araçların şase ve motor numaralarını icralık ya da çalıntı otomobillerin motor numaraları ile değiştirerek satıp, haksız kazanç elde ettikleri belirlenen 'change çetesine' yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 1'i kadın 7 kişi gözaltına alındı. Operasyon kapsamında yapılan aramalarda 34 change otomobil, ruhsatsız 2 tabanca, 1'i pompalı, diğeri çift kırma 2 av tüfeği ile çok sayıda mermi ele geçirildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner