Geri Dön
GündemSiirt Valisi'nden üs bölgelerindeki Mehmetçiğe moral ziyareti

Siirt Valisi'nden üs bölgelerindeki Mehmetçiğe moral ziyareti

Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Sehi bölgesindeki askeri üs bölgelerinde görev yapan Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulundu.

Siirt Valisi'nden üs bölgelerindeki Mehmetçiğe moral ziyareti

Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, 'Eren-6 Mergelo Operasyonu' kapsamında güvenlik güçlerinin terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonları sürdürdüğü Siirt ve Bitlis illeri arasında bulunan Sehi Ormanları bölgesinde konuşlanan askeri üs bölgelerinde incelemelerde bulundu. Vali Hacıbektaşoğlu, beraberindeki Van Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hüseyin Kurtoğlu, Siirt İl Jandarma Komutan Tuğgeneral Uğur Ertekin ve Bitlis İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nail İlbey ile birlikte Sehi Ormanları bölgesinde yer alan Gazitepe, Kapıtepe ve Hevektepe üst bölgelerine yaptığı ziyarette Mehmetçiğe moral verdi

Ziyarette Vali Hacıbektaşoğlu, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar terörle etkin ve kararlı mücadelenin azim ve kararlılıkla devam edeceğini söyledi.

Siirt Valisinden üs bölgelerindeki Mehmetçiğe moral ziyareti

Siirt Valisinden üs bölgelerindeki Mehmetçiğe moral ziyareti

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tarihi Uzunköprü, trafiği kapatılıp restorasyona alındıDünyanın en eski ve uzun taş köprüleri arasında bulunan, UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici Listesi'ndeki Uzunköprü, kanatları, zemin ve kemerlerinde oluşan çatlaklar nedeniyle trafiğe kapatılıp restorasyona alındı. Edirne Valisi Ekrem Canalp, köprünün orijinaline uygun restore edileceğini belirterek, "Orijinal dokusu taş, dolayısıyla taşın dışındaki yapı elemanları ortadan tamamen kaldırılacak ve tarihi orijinal dokusuna kavuşacak. Her şeyiyle orijinal olduktan sonra UNESCO'nun kalıcı miras listesine kabul edilmesi için gerekli şartları yerine getirmiş olacağız" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner