Geri Dön
GündemSinemalar açık mı? 2021 sinemalar ne zaman açılacak?

Sinemalar açık mı? 2021 sinemalar ne zaman açılacak?

Hafta içi ve Cumartesi günlerinde araştırma konusu olan sinemalar açık mı sorusu yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler arasında yer alan sinemaların kapatılması ardından müjde geldi. Sinemaların açılacak tarih belli oldu. Peki sinemalar ne zaman açılacak? İşte film severlere güzel haber...

Sinemalar açık mı? 2021 sinemalar ne zaman açılacak?

Koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirlerin arasına sinemaların kapatılması da yer alıyor. Geçtiğimiz tarihlerde yapılan Kabine Toplantısı'nda tekrar gündeme gelen sinemaların durumu için tarih belirlendi. Konuya hakim olan vatandaşlar sinemalar ne zaman açılacak sorusuna cevap ararken, henüz kapalı olduğundan haberdar olmayan vatandaşlar ise sinemalar açık mı, kapalı mı araması yapıyor.

SİNEMALAR AÇIK MI, KAPALI MI?

Sinemalar koronavirüs tedbirlerinden dolayı kapalı.

SİNEMALAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Sinema, tiyatro, gösteri merkezi gibi işletmeler 1 Temmuz'dan itibaren belirlenen kurallara göre faaliyete geçebilecek.

Konya'da silahla öldürülen ailenin akrabası konuştuKonya'nın Meram ilçesinde, silahla vurularak öldürülen aynı aileden 7 kişinin akrabası Erol Şan, "Devletimiz yanımızdaydı. Acımızı paylaştılar. Hiç kimse bizi ayırmaya kalkmasın. Biz bir bütünüz. Çanakkale'de, Dumlupınar'da, Sakarya'da, Erzurum'da beraber mücadele ettik. Kimse bizi ayıramaz." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet