Geri Dön
GündemSinemalar açık mı? 2021 sinemalar ne zaman açılacak?

Sinemalar açık mı? 2021 sinemalar ne zaman açılacak?

Hafta içi ve Cumartesi günlerinde araştırma konusu olan sinemalar açık mı sorusu yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler arasında yer alan sinemaların kapatılması ardından müjde geldi. Sinemaların açılacak tarih belli oldu. Peki sinemalar ne zaman açılacak? İşte film severlere güzel haber...

Sinemalar açık mı? 2021 sinemalar ne zaman açılacak?

Koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirlerin arasına sinemaların kapatılması da yer alıyor. Geçtiğimiz tarihlerde yapılan Kabine Toplantısı'nda tekrar gündeme gelen sinemaların durumu için tarih belirlendi. Konuya hakim olan vatandaşlar sinemalar ne zaman açılacak sorusuna cevap ararken, henüz kapalı olduğundan haberdar olmayan vatandaşlar ise sinemalar açık mı, kapalı mı araması yapıyor.

SİNEMALAR AÇIK MI, KAPALI MI?

Sinemalar koronavirüs tedbirlerinden dolayı kapalı.

SİNEMALAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Sinema, tiyatro, gösteri merkezi gibi işletmeler 1 Temmuz'dan itibaren belirlenen kurallara göre faaliyete geçebilecek.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 26 Temmuz 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 224 bin 198 Kovid-19 testi yapıldı, 16 bin 809 kişinin testi pozitif çıktı, 63 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 323 bin 982 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet