Geri Dön
GündemSivilcelerinden kurtulmak istedi! Yüzü alev aldı

Sivilcelerinden kurtulmak istedi! Yüzü alev aldı

İstanbul’da yaşayan G.K geçtiğimiz günlerde sivilcelerini yok ettirmek için arkadaşına ait güzellik salonuna gitti. Fakat basit bir işlem, yanlış uygulama yüzünden kabusa döndü.

İstanbul Sultangazi’de yaşayan. G.K basit bir işlem yaptırmak için arkadaşının sahibi olduğu güzellik merkezine başvurdu. Sivilcelerini yok ettirmek isteyen G.K  güzellik merkezine 3 kez gitti. İddiaya göre ilk 2 seansta bir sorun yaşamayan G.K.'nın son seansında temizleme işlemi sırasında tonik yerine alkol kullanıldı.

YÜZÜNDE VE BOYNUNDA YANIKLAR OLUŞTU

CNN Türk'ten Kaan Temeltaş ve Kameraman Sercan Sever’in haberine göre; G.K’nin işlem sonrasında yüzünün ve boynunun yandığı iddia edildi. Mağdur olduğunu belirten kadın hastaneye gidip boynunda ve yüzünde ikinci derece yanık olduğunu belgeledi.

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILDI

G.K’nın avukatı Ömer Yılmaz konuyla ilgili açıklama yaptı. Hukuki sürecin başlatıldığı ve gerekli şikayetlerin yapıldığını belirtti.

Sivilcelerinden kurtulmak istedi Yüzü alev aldı

 

İHA'lardan yangınla mücadelede 462 saat uçuşTerörle mücadele operasyonlarından Mavi Vatan savunmasına kadar birçok görevi başarıyla yerine getiren İHA'lar, orman yangınları ile mücadelede de yoğun kullanılıyor. Türk Silahlı Kuvvetlerine ait insansız hava araçlarının orman yangınlarıyla mücadele çalışmaları kapsamında 462 saat uçuş yaptığı öğrenildi. Özellikle söndürme çalışmalarının yönlendirilmesinde etkin kullanılan insansız hava araçları sahadan aldıkları anlık görüntülerde hava araçlarının yangınlarla mücadelesi de yer aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet