Geri Dön

Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm fragmanında büyük sır ortaya çıkıyor mu?

Siyah Beyaz Aşk fragmanı yayınlandı. Aslı gerçekleri Ferhat'a mesaj olarak mı anlatıyor? Ferhat'ın büyük sırrı öğrenmesi an meselesi... İşte Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm fragmanı

Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm fragmanında büyük sır ortaya çıkıyor mu?

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Siyah Beyaz Aşk Salı günleri ekrana gelmeye devam ediyor. 2 Ocak Salı akşamı yayınlanması beklenen dizinin yeni bölümü yılbaşı olması sebebiyle 8 Ocak Salı günü yayınlanacak.

SİYAH BEYAZ AŞK 12. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölüm Fragmanı yayında! Ferhat'a veda eden Aslı, gerçekleri itiraf ediyor!

Namık Emirhan'ın hedefi haline gelen Aslı'yı büyük bir tehlike beklemektedir. İntikam almak için işbirliği yaptığı genç çocuk, Aslı'nın başına bela olacaktır. Aslı, büyük bir tehlikeyle baş başa kalır ve yardımına yetişen yine Ferhat olur.

Aslı ile Ferhat'ın ayrılığı, açılmamak üzere kapanan eski defterleri bir kez daha açar. Aslı, Ferhat'ın bir yalanın içinde olduğunu ve gerçeklerin bilinenden çok daha farklı olduğunu itiraf eder. Bu itiraf Ferhat'ı harekete geçirir ve yeni bir başlangıç olur.

Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 8 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

SİYAH BEYAZ AŞK 12. BÖLÜM FRAGMANI

Bakan Koca'dan koronavirüs açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından basın açıklaması yaptı.Sağlık Bakanı Koca: "Birçok ülkenin aksine Türkiye sağlık sistemi, pandemiyi sürpriz olarak karşılamadı."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet